Öpüşme Kuralları

öpüşme , öpüşme nasıl olur,öpüşme teknikleri,En Etkileyici öpüşme teknikleri,Çekici öpüşme Kuralları, ilk öpüşme nasıl olur, öpüşürken nelere dikkat edilmeli

Öpüşme Kuralları
19 Temmuz 2015 Pazar 17:52


 Önereceğimiz yeni teknikler sayesinde partneriniz sizi tanıyamayacak ve yeni halinizden çok memnun kalacak. İlk öpüşme bellki filmlerde görüldüğü gibi çok cazibeli olmayabilir. Ama en önemli nokta , Öpüşürken yırtıcı hayvan gibi davranmamaya ve mümkün olduğunca az tükrüklü olmasına çalışın. Öpüşünüz iki insan arasında çok özel şeyler paylaşıldığını gösteren çok sıcak, ağır ve romantik olmalı.
Çoğu kişi "sıcak ve ağır" tanımlamasını "ıslak ve dağınık" ile karıştırma hatasına düşer. Islak ve dağınık öpüşenler kadınlar tarafından çok hoş karşılanmaz ve anında isminizi "kötü öpüşenler" listesine yazabilirler.
Haberiniz olmadan isteyerek bu hatayı yapabilir ve  hatta bunu etrafınızdakilere övünerek anlatma hatasına düşebilirsiniz.
En Etkileyici öpüşme teknikleri
1. Bayanlar ve baylar öpüşme öncesinde dudaklarınızı ıslatmayın. Bu ünlü bir şarkıcının seyirci önünde şarkı söylemeye başlamadan önce boğazını temizlemesiyle eşdeğerdir ..
2. Öpüşürken diliniz kutudan birden fırlayan kukla gibi ağzınızdan çıkmasın, ağzınızın hafif açık olması yeterli.
3. Fransız tarzı öpüşmeyi hemen deneyin. Partnerinizin bunu denemeye çalışacağına şüpheleniyorsanız; 1) Ağzınızı kapatın, 2) ağzı açık olsun, dilinizi çıkarmayın.
4. Öpüşmenin daha ateşli bir hal almasını istiyorsanız dilini hissettiğinizde hoşunuza gittiğini gösteren bir işaret verebilirsiniz. Bu süreç yarım saatte olabilir , 30 saniye olabilir. Tamamen size bağlı.
5. Ağzınızı partnerinizden çok daha geniş açmayın. Öpüşme taklit etme değildir.
6. Öpüşürken kaba konuşmalar yapmayın.
7. Dilinizi partnerinizin küçük diline deydirmeyin.
8. Dudaklarda başlayan öpüşme sonrası dudaklarınızı vücudun diğer yerlerinde gezdirmek için acele etmeyin. Ay ışığı altında yuvarlanmak, gezinmek romantikanı artırabilir. Bundan sonra kontrolü ele almak sizin elinizde.
9. Çoğu kişi romantizmi yetişkinliğe geçiş döneminde önemser. Herşeyin ötesinde her ikinizde sadece öpüşmeye odaklandığınızda keyif alırsınız.
10. İlk öpüşmeden sonra kendi kendinize "kötüydüm değil mi?" Gibi sözlerle leke atmayın. Gerçek kadınlar ve erkekler sadece bu andan zevk alırlar.
11. Sadece umutsuz ruhlar karşısındakini içine çekmeye çalışır. Özellikle daha önce asla öpüşmediğiniz birine çekingen ve yasakmış gibi yaklaşıp sürpriz bir öpücük dokundurmayın.
12. Sizinle öpüşmeye hazır olduğunu anlamadan gözü dönmüş gibi onu öpmeyin. Buna rağmen sevgilinizi elinden tutup bir duvara yaslayıp tutkulu bir şekilde öpebilirsiniz. Sizi durduruncaya kadar devam etmenizde sakınca yok.
13. zaman iki elinizle karşınızdaki kişinin yüzünü tutmanız çok romantik olur. Başını geri çekmesini engelleyecek şekilde sarmayın. Başını istediği zaman geri çekip yüzünüzü görebilmesine olanak verin. Onu öpmek için ölseniz bile ağlatacak ya da küçük düşürecek şeyler yapmayın, sakin ve rahat görünün.
14. Öpüşürken nefes almak, kendinizi dizginlemek istediğinizde dudaklarınızı yavaşça kulak memesine doğru kaydırmak size yardımcı olacaktır. Çoğu kişi kulaklarıyla oynanmasından, kulaklarının on, kulak memesine sıcak nefes ve dudaklardan hoşlanır. Yine çok ıslak öpmemeye, dilinizi az kullanmaya dikkat edin. Bu durumda partnerinizi sizi itiyorsa, bunu yapmakta ısrar etmeyin.
15. Baylar ve Bayanlar nefeslerinin taze olduğundan emin olmalarını öneriyoruz. Dişlerinizi ve dilinizi fırçalayın. Her zaman yanınızda nefesinizi açan sakız taşıyın. Gece veya sabahları dişlerinizi hemen fırçalamanızı sağlayacak ufak bir diş macunu ve diş fırçası taşıyın.
16. Eğer ağzınızın kenarında veya çevresinde uçuk varsa öpüşmeyin. Havadan bile geçebilen virüs konusunda dikkatli olun gerekirse bağışıklığınızı güçlendirmek için ilaç alın.
17. Aynı şey ilk randevuda toplulukta, sarmaş dolaş olmak için de geçerlidir. İlk buluşma da öpüşme veya sarılma garip olabilir. Çoğu genç çift ilk birkaç dakika içinde sarmaş dolaş olabiliyor ancak bu hiç romantik değil ..
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×