Burçlara göre makyaj

Burçlara göre makyaj , burçlara göre makyaj önerileri , hangi burç nasıl makyaj yapar

Burçlara göre makyaj
11 Eylül 2015 Cuma 17:00

 
Burçlara göre makyaj

 

Hayatımızın her sürecini etkisi altına alan burçlar, güzelliğin en önemli tamamlayıcısı olan makyaj tarzında da kendini gösteriyor ...

 

Ateş grubu, iddialı

 

Koç, Aslan ve Yay bu grubun temsilcileri. Ateş grubu kadınları, iddialı görünmeyi ve tüm dikkatleri üzerlerine çekmeyi her zaman severler. Fark edilmek en büyük tutkuları. Makyajlarında da dikkat çeken çizgileri ve renkleri tercih etmeleri gerekir. Ateş grubu kadınlarının rengi siyah ve kırmızıdır. Gözlerde siyah makyaj etkili bakışlar için önemlidir. Eyeliner, göz makyajının vazgeçilmez ürünüdür.

 

Su grubu, hissi

 

Yengeç, Akrep ve Balık bu grubun burçları. Seçilen rengi yeşildir. Duyguların ve içgüdülerin temsilcisi su grubu, yeşilin her tonunu rahatlıkla kullanabilir. Özellikle nil yeşilini en çok tercih ederlerse daha gizemli mesajlar verebilirler. Doğallığı temsil eden su grubu burçlarının şeftali tonlarında allık kullanmaları gerekmektedir. Ruj seçiminde ise pembenin bütün tonları, ayrıca oranj, su grubu kadınlarının favori renkleridir.

 

Hava grubu, bağımsızlık tutkusu

 

Hava grubunun burçları olan İkizler, Terazi ve Kova, özgürlüğün temsilcileridir. Hava grubu kadınlarının rengi, pembe ve mavidir. Gözlerde açıktan koyuya mavinin her tonunu rahatlıkla kullanabilirler.Yanaklarda ise pembe allık ciltlerine ışıltı katar.

 

Toprak grubu, pasifik

 

Boğa, Başak ve Oğlak burçları bu gruba dahildir. Abartıyı sevmez, sadeliği tercih ederler. Makyajda da sade ve naturel tonları uygulamaları gerekir. Kahverengi, toprak grubunun vazgeçemediği rengidir. Farlar, allıklar, rujlar hep bu rengin hakimiyetinde olabilir.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×