Kırtasiye sektörünün en büyük fuarı adres değiştirdi

Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) işbirliği ile her yıl düzenlenen Türkiye kırtasiye ve ofis malzemeleri sektörünün en büyük fuarı İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, adres değiştirdi.

Kırtasiye sektörünün en büyük fuarı adres değiştirdi
04 Temmuz 2016 Pazartesi 12:04

Dünyanın da en büyük fuarları arasında yer alan ve 22 yıldır Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) işbirliği ile düzenlenen İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı 22-26 Şubat 2017’de TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açacak.

Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşu olan TÜYAP ile Tüm Kırtasiyeciler Derneği (TÜKİD) işbirliğiyle düzenlenecek fuarda, 6 ayrı salonda 25 bin ziyaretçi ağırlanabilecek.

TÜYAP ile yapılan işbirliği İstanbul Kırtasiye Fuarı’na uluslararası katılımın artması bekleniyor. TÜYAP'ın yurtdışındaki 11 ofisi, 48 ülkedeki acenteleri ve 26 ülkedeki temsilcilik ağı ile kırtasiye ve ofis sektörünü Kuzey Avrupa’dan Balkanlara ve Afrika’ya kadar dünya çapındaki alıcılarla buluşturmak için tüm ilişkilerini seferber edeceği belirtiliyor. 

TÜKİD Yönetim Kurulu Başkanı Vecdet F. Şendil, TÜYAP ile TÜKİD işbirliğinin İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı’na pozitif yansıyacağına inandıklarını belirterek, Şubat ayındaki fuarda özellikle uluslararası katılımcılarda artış beklediklerini açıkladı.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×