Turrata Takı Seti Satışa Sunuldu!

Turrata takı setleri tanıtım haberi. Turrata gönül damlası, turrata nergis çiçeği, turrata tek taş aşk takı setleri detaylı bilgiler.

Turrata Takı Seti Satışa Sunuldu!
27 Ocak 2014 Pazartesi 15:39

Şimdi siz değerli kullanıcılarımıza tecrübe, bilgi ve birikimimizle %100 Türk Malı ve el işçiliği olan Turrata Osmanlı Takı Seti ' ni sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Turrata Osmanlı Takı Seti'nde yer alan Osmanlı'nın orijinal cami ve çini motifleri, Osmanlıca harfler, semboller, özel sırlı simgeleri ile kullanıcılarımıza tarihi atmosferi yaşatarak huzur verecektir. 

Turrata Osmanlı Takı Seti' nin imalat evreleri; Model çizimi, model çıkarma, madenin dökümü, ayar evi veri sonucu çıkartılması, kalıp hazırlığı, mumlama, kauçuk kalıba koyma, fırınlama, döküm, kaynak, taşların mıhlaması, yıkama, parlatma, cilalama, kaplama gibi 15'e yakın işlemden geçmektedir. Turrata Osmanlı Takı Seti; Küpeler, Kolye, Bileklik ve Yüzük bulunan 5 parçadan oluşmaktadır.Takı setimizin kolyesi, kolye ucu, küpesi, küpe ucu, bilekliği ve yüzüğün tamamı özel alaşım altın ve gümüşten hazırlanarak meydana getirilmiştir. Ayrıca setimizin tamamı altın kaplamadır. Kararma yapmaz ve rengi solmaz. Taşlar parlaklığını kaybetmez. 

Bileklik, her bileğe ayarlanabilecek bir özelliğe sahiptir ve dayanıklıdır. Yüzük, her parmağa ayarlanır özelliğe sahiptir. Kolye, çift yönlü kullanılabilecek özellikte olup, arka kısmında Osmanlı'nın simgesi lale yer almaktadır. Kolye başlığı üzerinde kök zümrüt taş bulunmaktadır. Kolye zinciri setin hediyesidir. 

Küpeler, küpe başlığı ve teli dahi altın ve gümüşten oluşan özel alaşım ile imal edilmiştir.

Turrata Takı Seti

100% Türk Malı ve el işçiliği. Tek tek mıhlama yöntemiyle yerleştirilmiş taşlar.Özel kesim kök Yakut, Zümrüt ve Zirkon'dan oluşan sette ortalama 198 adet taş.Çift tarafı da kullanılabilen Kolye. İç yüzde özel Lale deseni. Kolye zinciri hediye!Özel metal alaşım, Gümüş + Altın.Kararma yapmayan dış yüzey.Toplamda Kolye, Yüzük, Bileklik, Küpelerden oluşan 5 parça 





İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×