Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Sevgiliye doğum günü mesajı, üzerinde önemle durmanız gereken bir konudur. Yazacağınız doğum günü mesajına sevdiğinize anlatmak istediğiniz her şeyi sığdırmalısınız.

Sevgiliye Doğum Günü Mesajı
21 Kasım 2014 Cuma 04:11

Sevgiliye doğum günü mesajı, üzerinde önemle durmanız gereken bir konudur. Yazacağınız doğum günü mesajına sevdiğinize anlatmak istediğiniz her şeyi sığdırmalısınız. Sevgiliniz mesajı okuduğunda sizden geldiğini anlamalıdır. Bunu nasıl mı sağlayacaksınız? Sadece kalbinizin sesini dinleyin yeter. İçinizde ona da bir yer verdiyseniz, bunu başarmamanız mümkün değil. Sevgili demek aşk demek, uğrunda her şeyden vazgeçebilmek demek. İşte mesajınıza bunları sığdırmalısınız. Ona özel olduğunu hissettirmek, sevildiğini anlatmak sadece sizin yapabileceğiniz bir şey. Arkadaşlarının attığı mesajların önüne geçmelisiniz. Ruhunuzla ve bedeninizle onunla bir bütün olduğunuzu hissettirin sevdiğinize. Ona karanlığın bittiği yerde, güneşin doğduğu yerde olduğunu anlatacak kelimeler bulun. Sevginizin ölümsüzlüğünü, doğduğu günde anlatın ona.

Sevgiliye doğum günü mesajlarından örnekler;

  • Hayatımın aşkı, yaşın ne olursa olsun, bedenin ile ruhun uzun yıllar benimle olsun.
  • Bugün sen doğdun, kaderim oldun. İyi ki varsın, benimlesin!
  • Hayat denen yolu paylaştığım talihim sen oldun, benim kalbim, senin doğum yerin. İyi ki doğdun sevdiğim!
  • Senin doğum günün, benim de doğduğum gün..
  • Sen doğdun, ben mutlu oldum.
  • Hatıralarında bende olsam mutlu olur muydun? Doğum gününü benimle kutlar mıydın?
  • Sen beni sevmeyi seçtin, ben seveni seçtim. Doğum gününde değil, her gün seninleyim. 

Sevgilinize bunlar gibi sevginizi anlatacak kelimelerle vereceğiniz mesajlar, etkili olacaktır. Okuduğunda sizi hatırlayacak ve gülümseyecek. Onun bu gülümsemesi dünyalara bedel olacak. Sizin istediğinizde bu değil miydi? Hayatınızı paylaşacağınız kişiyi mutlu etmek, sevginizi anlatabilmek ve doğum gününü kutlamak. İşte başardınız!!


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×