Rovera Koşu Bandı (Rovera manyetik koşu bandı)

Rovera manyetik koşu bandı tanıtım haberi. Rovera koşu bandı nedir, nereden satın alabilirsiniz?

Rovera Koşu Bandı (Rovera manyetik koşu bandı)
26 Şubat 2014 Çarşamba 11:20

Koşu bantları zayıflamak ve özellikle formda kalmak isteyen kişilerin olmassa olmazları arasındaki ürünlerin başında gelmekte. Birçok insanın şehir içi yerlerde ikamet etmesi, yakın çevresinde park, yürüyüş parkuru olmaması gibi durumlardan dolayı insanlar genellikle evlerine koşu bandı almayı tercih ediyorlar.

Piyasada satılan onlarca farklı koşu bandı modeli var. Fiyatları 700 tl den 7000 tl ye kadar değişen ürünler mevcut. Birçok insan ise tam olarak ne kadar kullanacağı belli olmayan koşu bantlarına bu kadar para bağlamak istemiyor. İşte tam da bu noktada size tanıtacağımız model devreye giriyor. Manyetik koşu bandı ile daha önce tanışmamış olabilirsiniz. Ancak özelliklerini ve fiyatını görünce siz de muhtemelen tercih edenler arasına katılacaksınız.

Rovera manyetik koşu bandı ve özellikleri

Evde koşu bandında yürümek sokakta yürümekten daha faydalıdır. Koşu bandı egzersiz sırasında vücudun nasıl çalıştığını gösterebildiği için, vücudunuzu tanımak açısından pistte yapılan koşuya gore daha yararlıdır. 

Vücudun hangi kapasite ile çalıştığını yağ mı yoksa karbonhidrat mı yakmaya başladığını, kardiyovasküler egzersize geçilip geçilmediğini size bildirir. 

Rovera Koşu Bandı ile yaptığınız egzersiz yerine, açık havada koşarak da vücudunuzu çalıştırabilirsiniz. 

Rovera Manyetik Koşu Bandı nın en büyük avantajı size önemli ve sizin spor bilincinizi arttıracak bilgiler vermesidir. 

Vücudu %65 kapasite ile çalıştırmak yağ yakmanızı, %85 kapasite ile çalıştırmak da karbonhidrat yakmanızı sağlar. 

Kalbinizi bu şekilde çalıştırarak, kondisyon kazanmış olursunuz.

Yağ mı yoksa karbonhidrat mı yaktığınızı, kaç kalori yaktığınızı (yağ ya da karbonhidrat olarak) söyleyebilen Rovera Manyetik Katlanabilir Koşu Bandı ile belirleyebilirsiniz.

Rovera koşu bandı ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen tıklayın.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×