Nano Grip Türkiye' de

Nano Grip ile tanışmaya hazır mısınız?

Nano Grip Türkiye' de
03 Mayıs 2014 Cumartesi 12:43

Merakla beklenen marifetli anahtar Nano Grip Türkiye' de satışa sunuldu. Tek başına 80 farklı anahtarın yaptığı işi yapabilen ve sizi tamirat çantası taşıma derdinden kurtaracak NanoGrip 39 TL lik kampanyalı fiyatıyla raflardaki yerini aldı.

Karbon çelikden yapılan sağlam malzemesi, yer kaplaman harika tasarımı ve her türlü somun ve vidaya uyumuyla hayatınıza büyük kolaylık getirecek.

Paketinde 2 farklı boyutta anahtar bulunan Nano Grip' in küçük vida başı 8mm ile 14mm arası için çok uygundur. Orta büyüklükteki vida başı 16mm ile 22mm arası kullanabilirsiniz. Büyük vidalarda ise 24 ile 32mm arasında başlıklar kullanabilirsiniz.

Çoğumuzun yaşadığı gibi normal bir vida kerpeten ile bir boruyu sıkıca tutmak ve sıkıştırmak, doğru pozisyonu bulmak çok zordur! Ancak otomatik olarak ayarlanan 3 noktalı basınç dağılımlı Nano Grip İngiliz Anahtarı ile kolayca büyüklüğe göre ayarlanır!  

Tesisat işlerinizde, evinizde, işinizde, bahçenizde, arabada, teknede, kısacası işçilik gerektiren her yerde kullanabileceğiniz Snap N Grip İngiliz Anahtarı ile işinizin ustası siz olacaksınız.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×