Yaptırdığı okul öğrencilerine pilav dağıttılar

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Nadir Tolun Ortaokulu’nu yaptıran hayırsever Ethem Tolun için okulda geleneksel pilav hayrı düzenlendi. Rahmetli Tolun’un kızları ve damatlarının birlikte düzenlediği hayırda 950 öğrenciye pilav ikramı...

Yaptırdığı okul öğrencilerine pilav dağıttılar
13 Ekim 2017 Cuma 15:46

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Nadir Tolun Ortaokulu’nu yaptıran hayırsever Ethem Tolun için okulda geleneksel pilav hayrı düzenlendi. Rahmetli Tolun’un kızları ve damatlarının birlikte düzenlediği hayırda 950 öğrenciye pilav ikramı yapıldı.

Burhaniye de rahmetli Ethem Tolun’un oğlu Nadir Tolun adına yaptırdığı okul da bu güne kadar on binlerce öğrenci eğim görürken, düzenlenen pilav hayırları da geleneksel hale getirildi. Ethem Tolun’un 36. ölüm yıldönümün de Nadir Tolun Ortaokulu ve Nadir Tolun İlkokulun da okuyan 950 öğrenciye pilav ve ayran ikramı yapıldı. Erdoğan Oktay ve eşi Nadide Oktay, Ümit Bölükbaşı ve eşi Güzide Bölükbaşı, Sinan İnaltay ve eşi Nihal İnaltay ile Barbaros Küçükoğlu ile eşi Cemile Küçükoğlu’nun düzenlediği pilav hayrı yoğun ilgi gördü. Erdoğan Oktay, pilav hayrının geleneksel hale getirdiklerini anlatırken, Nadir Tolun Ortaokulu Müdürü Hüseyin Ali Solmaz ile Nadir Tolun İlkokulu Müdürü Nadide Zeybek de, hayırsever aileye teşekkür etti.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×