Aşevi evlere yemek servisi hizmetini sürdürüyor

Tepebaşı Belediyesi’nin Çamlıca Mahallesi’nde faaliyet gösteren Nihal-İsmail Akçura Aşevi ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek hizmeti vermeye devam ediyor.Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren aşevinde,...

Aşevi evlere yemek servisi hizmetini sürdürüyor
13 Ekim 2017 Cuma 16:33

Tepebaşı Belediyesi’nin Çamlıca Mahallesi’nde faaliyet gösteren Nihal-İsmail Akçura Aşevi ihtiyaç sahibi vatandaşlara sıcak yemek hizmeti vermeye devam ediyor.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren aşevinde, 8 kişilik ekip tarafından her gün 90 aileye öğle ve akşam yemeği olmak üzere toplam 500 porsiyon yemek hazırlanıyor. Hazırlanan yemekler yine Tepebaşı Belediyesi ekipleri tarafından evlere servis ediliyor. Günlük rutin olarak 90 haneye 500 porsiyon yemek bizzat teslim ediliyor.

Konu hakkında bilgi veren Tepebaşı Belediyesi Nihal-İsmail Akçura Aşevi yetkilileri, “Aşevimiz tarafından her gün düzenli olarak 90 haneye 500 porsiyon sıcak yemek hazırlıyoruz. Öğle ve akşam öğünleri için hazırlanan bu yemeklerin servisi yine ekiplerimiz tarafından tek tek evlere yapılarak teslim ediliyor. Sürekli olarak bölgemizde bulunan vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda periyodik kontrollerimizi de yapıyoruz. Böylece ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın tespit edilmesi durumunda bu rakamlar artabiliyor” şeklinde konuştu.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×