Zekeriya Öz: İsrail’e gücü yetmeyen zavallılar, sahurda polise saldırdı

Büyük rüşvet ve yolsuzluk operasyonlarını yürüten dönemin İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Zekeriya Öz, yolsuzluk operasyonlarında görev alan polislerin gözaltına alınmasına Twitter’dan tepki gösterdi.Zekeriya Öz, Twiter’da şunları...

Zekeriya Öz: İsrail’e gücü yetmeyen zavallılar, sahurda polise saldırdı
22 Temmuz 2014 Salı 07:18

Büyük rüşvet ve yolsuzluk operasyonlarını yürüten dönemin İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Zekeriya Öz, yolsuzluk operasyonlarında görev alan polislerin gözaltına alınmasına Twitter’dan tepki gösterdi.

Zekeriya Öz, Twiter’da şunları yazdı:

“Evindeki paraları sıfırlayamayanlar, devletin ve milletin itibarını sıfırladılar. Şimdi de masumlara iftira atıp onları da sıfırlamaya çalışıyor.

İsrail Gazze’ye saldırdı. Türkiye misilleme olarak polislere kara harekatı başlattı. İsrail’e gücü yetmeyen zavallılar, polise sahurda saldırdı.

Tarihe hırsız ve zalim olarak geçmektense mazlum ve mağdur olarak geçmek şereftir. Hz. Yusuf’u kuyuya atan kardeşleri kapısında dilenci oldular.

IŞİD’in elinden rehineleri kurtaramayan acizler, hırsızlığı örtmek ve hırsızları kurtarmak için polislere iftira atıp baskın yapıyorlar. Yerse…

Ey zulme onay verip anayasaya aykırı kanunların çıkmasına onay veren milletvekilleri. Yapılan bu zulümlerin tamamında zulme ortak oldunuz.”

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×