Zabıtadan ‘Ramazan’ denetimi

Bursa Mustafakemalpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Ramazan ayı dolayısıyla fırınlara yönelik denetimlerine hız verdi. 11 ayın sultanı Ramazan’ın sağlıklı bir şekilde geçmesi için çalışmalarını sürdüren zabıta...

Zabıtadan ‘Ramazan’ denetimi
24 Haziran 2014 Salı 16:03

Bursa Mustafakemalpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan Ramazan ayı dolayısıyla fırınlara yönelik denetimlerine hız verdi.

11 ayın sultanı Ramazan’ın sağlıklı bir şekilde geçmesi için çalışmalarını sürdüren zabıta personeli, Mustafakemalpaşa’da hizmet veren tüm fırın ve imalathaneleri tek tek kontrol ediyor. Ruhsat, iş ve işçi temizliği, hijyen, etiket ve gramaj kontrolü yapan ekipler, eksiklikleri bulunan iş yerlerini uyarırken, denetimleri olumlu geçenlere ise teşekkür ediyor.

İnsan sağlığını olumsuz etkileyecek durumlara müsaade etmeyeceklerini söyleyen Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, sağlıklı gıda tüketiminin üzerinde özenle durduklarını belirtti.

Başkan Kurtulan, "Bugüne kadar yapılan denetimlerde büyük bir sorunla karşılaşılmadı. Bu yönden esnafımızın duyarlılığına teşekkür ediyoruz. Uyarılan iş yerleri de hemen eksikliklerini giderme noktasında çalışmalarına başladı. Ramazan ayı boyunca fırın, şarküteri, market ve bakkallara yönelik kontroller devam edecek. Vatandaşlarımız şikâyetlerini ücretsiz olarak Belediye Zabıta Müdürlüğü 153 nolu telefona bildirebilir. Tüm hemşerilerimizin mübarek Ramazan ayını şimdiden kutluyor, sağlıklı günler diliyorum." dedi. CİHAN

Zabıtadan ‘Ramazan’ denetimi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×