Yurdum İnsanı’nın Samsun seçmelerine Lovelet ev sahipliği yapacak

Show TV tarafından düzenlenen, Çağla Şikel ve Alişan'ın sunuculuğunu yaptığı‘ Yurdum İnsanı’ programının seçmeleri, Samsun’da Lovelet Outlet’te 4-5 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek.

Yurdum İnsanı’nın Samsun seçmelerine Lovelet ev sahipliği yapacak
25 Ocak 2014 Cumartesi 15:43

Show TV tarafından düzenlenen, Çağla Şikel ve Alişan'ın sunuculuğunu yaptığı‘ Yurdum İnsanı’ programının seçmeleri, Samsun’da Lovelet Outlet’te 4-5 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek. Birbirinden renkli yarışmacıları ile izleyicileri ekrana kilitleyen Yurdum İnsanı programı için, 7’den 70’e herkes isterse yeteneklerini sergileyebilecek. 4-5 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek seçmeler saat 11.00 ile 20.00 arası yapılacak.

Çağla Şikel ve Alişan’ın neşeli sohbetleri ve Necla Ana’nın eğlenceli yorumları ile yurdun dört bir yanından katılımcılarıyla gündüz kuşağını renklendirecek olan 'Yurdum İnsanı’, toplumu günlük dertlerinden ve sıkıntılarından uzaklaştırmayı amaçlıyor. Birbirinden ilginç kabiliyetleri, gün yüzü görmemiş icatları, Anadolu insanının tüm doğallığını ve Türkiye’nin 7 bölgesinin rengini ekrana yansıtacak olan program, herkesi şaşırtacak.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×