Yunusça gönüller yapmak için bir araya geldiler

Kızılırmak Eğitim Kurumları’na bağlı Özel Kızılırmak Gonca Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Yunus Emre’yi Anma etkinliği düzenlendi.

Yunusça gönüller yapmak için bir araya geldiler
30 Aralık 2013 Pazartesi 19:48

Kızılırmak Eğitim Kurumları’na bağlı Özel Kızılırmak Gonca Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından Yunus Emre’yi Anma etkinliği düzenlendi.

Etkinliğine çok sayıda davetli katıldı. Yapılan program izleyicilerden tam not aldı. İl Kültür Merkezi salonunda gerçekleştirilen programa Teftiş Kurulu Başkanı Yaşar Erbek, Kızılırmak Eğitim Kurumları Genel Müdürü Hayrettin Kaya, Maltepe Dershanesi Genel Müdürü Bayram Günsili, okul öğrencileri ve veliler katıldı. Programda Yunus Emre’nin hayatından kısa kesitlerin sunulduğu oratoryo, tiyatro gösterileri, kısa skeçler öğrenciler tarafından sunuldu. Programda ayrıca şiir, hitabet ve kısa film yarışmasında dereceye girenlere ödüller verildi.

Yunusça gönüller yapmak için bir araya geldiklerini ifade eden Özel Kızılırmak Gonca Anadolu Lisesi Müdürü Fikret Cümbüş, kendilerinin 2013 yılının sonunda özel olarak hazırladıkları bir program ile buluşmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Kendilerine verilen desteklerden dolayı tüm eğitim camiasına ve başta eğitmenlere teşekkür eden Cümbüş, “Bizler geleceğimiz olan öğrencilere imkanları ölçüsünde her şeyin en iyisini ve en güzelini yapma gayreti içerisindeyiz. Yıl boyunca büyük çaba ve özveri ile hazırlanan öğrencilerimizin bu etkinlikleri takdire şayandır. Fakat bununla birlikte zaman zaman heyecanlanabilirler, belki yanlışlık yapabilirler buna sizlerin pek dikkat etmeyeceğinizi umut ediyorum. Çünkü sizler de bilirsiniz ki bu tür etkinlikler öğrencilerimizin gelişmesi açısından büyük önem arz etmektedir.” dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×