Yozgat Şoförler Odası Başkanı Bakıcı, ESOB başkan adaylığını açıkladı

Yozgat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlhami Bakıcı, 4 Mayıs’ta yapılacak olan Yozgat Esnaf Odaları Birliği (ESOB) Başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Yozgat Şoförler Odası Başkanı Bakıcı, ESOB başkan adaylığını açıkladı
24 Nisan 2014 Perşembe 20:48

Yozgat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlhami Bakıcı, 4 Mayıs’ta yapılacak olan Yozgat Esnaf Odaları Birliği (ESOB) Başkanlığı için adaylığını açıkladı.
Yozgat’ta 18 Yıldır Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığını yürüten İlhami Bakıcı, yaptığı açıklamada Yozgat Esnaf Odaları Birliği Başkanlığına aday olduğunu söyledi. Amaçlarının birlik ve beraberlik içerisinde Yozgat esnafına, hizmet etmek olduğunu ifade eden Bakıcı, “İnşallah 18 yıldır başarı ile sürdürdüğümüze inandığımız Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığını, Esnaf Odaları Birliği Başkanı olarak da yürütüp Yozgat halkına daha iyi hizmetler sunmak istiyoruz.” dedi.
Türkiye’de kendisine ait mülkü ve idari binası olmayan tek Esnaf Odaları Birliği Başkanlığı’nın Yozgat olduğunu söyleyen Bakıcı, “Başkan olduğumuz takdirde ilk işimiz birliğimize ait bir bina sağlamaktır. Bunu da Şoförler ve Otomobilciler Odamızın üst katı olarak düşünüyorum. Burasını birlik idari binası yaptığımızda aylık 4,5- 5 Bin lira verilen kiramız odamızda kalmış olacak ve bunu da esnafımızın veya diğer odalarımızın hizmetinde kullanacağız.” ifadelerini kullandı.
Esnaf odalarının üst birimi olan Esnaf Odaları Birliği olarak ilçe odaları ile her zaman birlik beraberlik içerisinde çalışacaklarını dile getiren Bakışı şöyle devam etti: "Amacımız ilimizin ve ilçelerimizin gelişmesi, kalkınması için bütün ilçe odalarımızla birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğiz. İlimizle ilçelerimizin bağlarını güçlendirip, birlikte projeler üretip Yozgat’ımızın özlediği hizmetlere kavuşmasını sağlayacağız."
Yozgat merkezde 8 ilçelerde 22 olmak üzere toplam 30 odanın bulunduğunu vurgulayan Bakıcı, “Yaklaşık 250 delegemiz oy kullanacak. Biz hizmete talibiz. Bazı arkadaşlarımız adaylık açıklamamız için geç kalındığını söylüyor. Ancak bu bir belediye seçimi veya milletvekili seçimi değil. Biz bütün ilçelerimizi, bütün delegelerimizi tek tek ziyaret edip projelerimizi anlatacağız. Esnaf Odaları Birliği Olarak inşallah Yozgat’ımızı hak ettiği yere getirmek için var gücümüzle çalışacağız."diye konuştu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×