'Yolsuzlukların önlenmesi, şeffaflığın siyasi ve ekonomik ilke olması hedefimiz'

Saadet Partisi (SP) İl Karargah Başkanı İrfan Doğar, yolsuzlukların önlenmesi, şeffaflığın siyasi ve ekonomik ilke olması, yoksulluğa sosyal destek sağlamakla yetinmeyip kaynak oluşturulması ve kentin kendi kaynaklarıyla yerel kalkınmasını gerçekleştirme.

'Yolsuzlukların önlenmesi, şeffaflığın siyasi ve ekonomik ilke olması hedefimiz'
01 Mart 2014 Cumartesi 16:48

Saadet Partisi (SP) İl Karargah Başkanı İrfan Doğar, yolsuzlukların önlenmesi, şeffaflığın siyasi ve ekonomik ilke olması, yoksulluğa sosyal destek sağlamakla yetinmeyip kaynak oluşturulması ve kentin kendi kaynaklarıyla yerel kalkınmasını gerçekleştirmenin vazgeçilmez prensipleri olduğunu söyledi.

Konu ile ilgili olarak İl Karargah Başkanı İrfan Doğar, ”Saadet Partisi belediye seçimleri öncesinde yoğun katılımlar ve iltihakları yaşıyoruz. Halkımız 94’lü yıllarda olduğu gibi yeniden Saadet’e koşuyor. İnşallah Milli Görüş olarak Erbakan Hocamızın bizlere bıraktığı yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya idealini, İslam birliği projesini gerçekleştireceğiz. İktidara ön adım olarak değerlendirdiğimiz belediye seçimlerinde partimiz yeniden Erzurum'da birinci parti olarak çıkacak inşallah“ diyen Doğar, ”2 Mart Pazar günü akşam 18’de Palandöken ilçesinde bulunan Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezinde Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İlyas Tongüç Bey’in katılımı ile adaylarımızı halkımıza ve kamuoyuna tanıtacağız. Programda partimize yeni katılanlara rozetleri takılacak.” dedi.

'İFTİRADAN, ŞANTAJDAN, KARALAMADAN YANA DEĞİLİZ'

Doğar, seçimler için yoğun çalıştıklarını, il genelinde genel seferberlik ilan ettiklerini aktarıp, "İnşallah tüm ilçelerimizde kazanacak adaylarla seçime giriyoruz. Şu an tüm teşkilatlarımız, sandık kurullarımızla seçime hazırız. Bu seçimde halkımız bizlere destek verirse yerel yönetimlerde adaleti, hizmeti, örnek ve yaşanabilir bir Erzurum'u oluşturacağız. Yolsuzlukların önlenmesi, şeffaflığın siyasi ve ekonomik ilke olması, yoksulluğa sosyal destek sağlamakla yetinmeyip kaynak oluşturulması ve kentin kendi kaynaklarıyla yerel kalkınmasını gerçekleştirmek vazgeçilmez prensibimizdir. Son günlerde izlenen gerilim politikaları halkımızı oldukça geriyor. Gelinen noktada Türkiye'de ki bu durumdan halkımız rahatsız. Akli selime ihtiyaç var. Ülkemizi güçsüz bırakmak isteyen dış güçler ülkemizde kavga, iç savaş çıkarmak için yoğun çaba harcıyor. Parti olarak haktan ve hakikatten yanayız. Şeffaflıktan ve hesap verebilirlikten yanayız; İftiradan, şantajdan, karalamadan yana değiliz. Yönetenlerin hesap verebilmesinden yanayız. Bu konuda ayağa kalkıp bu kumaşı nereden aldın diyen kadına hesabını veren Hz. Ömer örnek alınmalıdır. Halkımız yeniden geçmişi, kaosu yaşamak istemiyor. Huzurlu bir seçim arzu ediyoruz. Gerginliklerin değil kardeşliğin yaşandığı bir seçim istiyoruz. Halkımızı yanıltmaya, aldatmaya yönelik oyunlardan kaçınılmasını istiyoruz. Partimizin gücünü, görüşlerini göstermeyen, büyümesini hazmedemeyen, yandaş davrananlara halkımız seçim sandığında dersini verecektir. Seçimlerden sonra yaşanabilir temiz, dürüst ve hesap verebilir belediyeciliği Erzurum’da hakim kılacağız. Erzurumuzun ve tüm ilçeleri Saadet Partisi ile çok şey kazanacak. Bu seçimde saadet kazanınca hiç kimse kaybetmeyecek. Çünkü Saadet kazanınca dürüstlük, hakkaniyet, adalet, sevgi ve kardeşlik kazanacak." şeklinde konuştu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×