Yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasında tutuklu kalmadı

Yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın oğlu Salih Kağan Çağlan, iş adamı Reza Zerrab ile birlikte Hikmet Tuner ve Özgür Özdemir de tahliye.

Yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasında tutuklu kalmadı
28 Şubat 2014 Cuma 19:08

Yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski İçişleri Bakanı Muammer Güler’in oğlu Barış Güler, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın oğlu Salih Kağan Çağlan, iş adamı Reza Zerrab ile birlikte Hikmet Tuner ve Özgür Özdemir de tahliye edildi. Son tahliyelerle soruşturma kapsamında cezaevinde tutuklu kalmadı.

Tutukluların avukatlarının müracaatını değerlendiren 3. Sulh Ceza Mahkemesi, Barış Güler, Salih Kağan Çağlayan, Reza Zarrab ile Hikmet Tuner ve Özgür Özdemir’in tahliyesine karar verdi. Mahkemeden tahliye kararının çıkmasının ardından, saat 17.20 sıralarında Reza Zarrap, Barış Güler ve Salih Kağan Çağlayan Metris Cezaevi’nden çıkarıldı. Aynı saatlerde Paşakapısı Cezaevi’nde bulunan Hikmet Tuner ve Özgür Özdemir de tahliye edildi. Son tahliyelerle yolsuzluk ve rüşvet soruşturması kapsamında cezaevinde tutuklu kalmadı.
CİHAN

Yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasında tutuklu kalmadı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×