YGS’de Kırıkkale birincisi Maltepe’den çıktı

2014 YGS’da Kırıkkale’de Maltepe Dershanesi birincisi çıkardı. Fen Lisesi’nde okuyan ve Maltepe Dershanesi öğrencisi Merve Erdem, YGS’de Kırıkkale birincisi oldu.

YGS’de Kırıkkale birincisi Maltepe’den çıktı
02 Nisan 2014 Çarşamba 11:08

2014 YGS’da Kırıkkale’de Maltepe Dershanesi birincisi çıkardı. Fen Lisesi’nde okuyan ve Maltepe Dershanesi öğrencisi Merve Erdem, YGS’de Kırıkkale birincisi oldu. Türkiye genelinde ise 335 sırada yer aldı.

Birincilik sonucunu değerlendiren Maltepe Dershaneleri Müdürü Bayram Günsili, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da dershanemiz ildeki dereceleri topladı. Bu başarıda emeği geçen aileleri, okul ve dershane öğretmenlerini kutluyorum. Dershanemizin ve öğrencilerimizin bu başarısını LYS’de de sürdüreceğine inanıyorum.” diye konuştu.

Kaliteli ve bilimsel ilkelere uygun eğitim hizmeti sunmak tüm eğitim kurumlarının ortak hedefi olduğunu ifade eden Günsili, “Bunun için işletmelerin kendi iç işleyişlerini yeniden düzenlemeleri, bazı faaliyetlerini geri bildirime tabi tutmaları, şebeke organizasyonlarını geliştirmeleri, değişen çağa ve bilimsel yeniliklere ayak uydurmaları gerekmektedir. Maltepe Dershaneleri bu vizyonu ile eğitimde öncü kurum olmanın sorumluluğunu taşımaktadır. Her yıl binlerce öğrenciye rehber olmak ve üniversiteye yerleşebilmeleri için en iyi eğitimi almalarını sağlamak bizim en temel gayemizdir. Eğitimde toplam kalite ilkesine göre hareket etmenin ve başarılı olmanın ana prensibi ise daima öğrenci odaklı hareket etmektir. Öğrencinin ihtiyacına cevap verecek bilgi, kültür, hizmet ve ekipman sağlandığı taktirde başarılı olmamak için bir sebep kalmayacaktır.” dedi.

Maltepe Dershanesi’ne gitmekten son derece mutlu olduğunu ifade eden Merve Erdem ise “Başarılı olmamda dershane, okul ve veli üçgeni etkeni güçlü oldu. Öğretmenlerimin çabaları beni birinci yaptı. Kendilerine teşekkür ederim.” şeklinde konuştu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×