Yeşilköy'de denize giren genç boğuldu

İstanbul’da boğulma vakalarına bir yenisi daha eklendi. Yeşilköy’de denize giren bir genç boğularak hayatını kaybetti.Alınan bilgilere göre, Şerif Durmaz arkadaşlarıyla birlikte Yeşilköy sahiline yüzmeye gitti. Arkadaş grubu öğleden...

Yeşilköy'de denize giren genç boğuldu
06 Temmuz 2014 Pazar 19:48

İstanbul’da boğulma vakalarına bir yenisi daha eklendi. Yeşilköy’de denize giren bir genç boğularak hayatını kaybetti.

Alınan bilgilere göre, Şerif Durmaz arkadaşlarıyla birlikte Yeşilköy sahiline yüzmeye gitti. Arkadaş grubu öğleden sonra denize girdi. Onlarca kişinin bulunduğu kumsalda Durmaz denizden çıkamadı. Arkadaşları ve çevredekiler Durmaz’a ulaşamayınca olay yerine deniz polisi çağrıldı. Dalgıç polisler uzun süre gözden kaybolan Durmaz’ı aradı. Yaklaşık bir saatlik aramanın ardından gencin cesedine ulaşıldı. Sahilden yaklaşık 30 metre açıkta bulunan gencin cesedi kıyıya getirilerek ceset torbasına alındı. Durmaz’ın cesedi ambulansa taşınırken birlikte yüzmeye geldiği arkadaşları gözyaşlarına boğuldu.

Bir süre sonra Durmaz’ın ailesi ve yakınları olay yerine geldi. Acı haberi alan anne ve babası uzun süre göz yaşı döktü. Zaman zaman sinirlerine hakim olamayan ve ambulansı yumruklayan babayı çevredekiler sakinleştirmeye çalıştı.

Polisin Durmaz’ı arama çalışmalarını ve cesedin çıkarılmasını sahildeki diğer vatandaşlar uzun süre izledi.

CİHAN

Yeşilköy'de denize giren genç boğuldu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×