Yeşeren Gençlik Derneği'nden YGS-LYS denemesi

Şırnak Yeşeren Gençlik Derneği, ‘Gelecek için bir tuğla da sen koy' projesi kapsamında 80 öğrenciye deneme sınavı yaptı.

Yeşeren Gençlik Derneği'nden YGS-LYS denemesi
03 Şubat 2014 Pazartesi 16:28

Şırnak Yeşeren Gençlik Derneği, ‘Gelecek için bir tuğla da sen koy' projesi kapsamında 80 öğrenciye deneme sınavı yaptı. Sınav sonrası deneme sınavı cevap anahtarı öğrencilere dağıtıldı.

Sınav tarihlerinin yaklaşmasıyla deneme sınavlarının sık aralıklarla yapılmasının öğrencileri sınav moduna alıştırmakta büyük rol oynadığını dile getiren Dernek Başkanı Hatice Atan, ‘‘Deneme sınavları öğrencilere alıştırma beyanında yapılmaktadır. Öğrencilerimiz süre ve gözetmenler eşliğinde sınava tabi tutulmaktadır. Sınavda başarılı olan öğrencilerimizi ödüllendirmekteyiz. Gençlerimiz bizim için çok büyük önem arz etmektedir. Onlar geleceğimizin mimarları olmakta birlikte ülkenin de emanetçileridir. Bu nedenle gençlik alanında bizlere düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeli ve gençliğe sahip çıkmalıyız." dedi.

Sınav tarihlerinin yaklaşmasıyla birlikte sıklıkla yapılan denemelerden çok memnun olduklarını dile getiren öğrenciler, bu tür güzel çalışmalara imza atan derneğe teşekkür etti. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×