Yenimahalle’nin küçük beyleri sünnet olacak

Ankara Yenimahalle Belediyesi tarafından düzenlenecek toplu sünnet töreni ile ilçedeki çocuklar, erkekliğe ilk adımını atacak. Önümüzdeki aylarda yapılacak sünnet töreni için başvurular alınmaya başlandı. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyenler...

Yenimahalle’nin küçük beyleri sünnet olacak
07 Mayıs 2014 Çarşamba 11:23

Ankara Yenimahalle Belediyesi tarafından düzenlenecek toplu sünnet töreni ile ilçedeki çocuklar, erkekliğe ilk adımını atacak.

Önümüzdeki aylarda yapılacak sünnet töreni için başvurular alınmaya başlandı. Çocuğunu sünnet ettirmek isteyenler için ise son başvuru tarihi, 30 Mayıs olarak belirlendi. Yenimahalle Belediyesi yaklaşık 700 çocuğu sünnet ettirecek. Törende çocukların sünnet kıyafetleri de Yenimahalle Belediyesi tarafından tedarik edilirken erkekliğe ilk adımı atan küçük beylere, çeşitli hediyeler dağıtılacak.

30 Mayıs’a kadar başvuruların alınacağı tören için vatandaşlar, Yenimahalle Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne ikametgâh belgesi ve nüfus cüzdanı fotokopisiyle müracaat edecek. Sünnet töreni, Yenimahalle Belediyesi Sağlık Merkezi’nde hijyenik ve sağlıklı ortamda gerçekleşecek.

CİHAN

Yenimahalle’nin küçük beyleri sünnet olacak


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×