‘Yeni Bir Üniversite Modeli’ adlı kitap rağlarda

İpek Üniversitesi’nin anlatıldığı ‘Yeni Bir Üniversite Modeli’ adlı kitap raflardaki yerini aldı.

‘Yeni Bir Üniversite Modeli’ adlı kitap rağlarda
16 Ocak 2014 Perşembe 15:28

İpek Üniversitesi’nin anlatıldığı ‘Yeni Bir Üniversite Modeli’ adlı kitap raflardaki yerini aldı. Tematik özelliğe sahip üniversiteyi yakından tanımak isteyen okurlar üniversitenin ilk yayını olan "Yeni Bir Üniversite Modeli" kitabına ulaşma imkânı buldu.

İpek Üniversitesi Yayınları tarafından satışa sunulan kitapta, 2011 yılında Koza-İpek Eğitim Sağlık Hizmet Yardım Vakfı tarafından kurulan ve 2013-2014 akademik yılında eğitime başlayan İpek Üniversitesi detaylı bir şekilde anlatılıyor. kitapta, 24 saat eğitim faaliyetlerinin hedeflendiği bir üniversite modeliyle Türkiye’nin yükseköğretim sistemine sunacağı katkılardan bahsediliyor.

MODERN KAMPÜS YAPISI

Dünyanın en saygın üniversitelerinde doktora derecesi almış başarılı akademisyenler ile yola çıkan İpek Üniversitesi’nde değişen dünya şartlarına uygun programlar ve içeriklerle nitelikli bir üniversite oluşturuldu. Film platosunu çağrıştıran kampüs yapısıyla, bölüm ya da fakülte değil üniversite merkezli bir eğitimin hedeflendiği eğitim kurumunda, 55 farklı ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapılıyor.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×