Yemek programlarında ‘Yeşil Elma’ zirve yaptı

Medya takip ajansı Interpress’in yaptığı araştırmada, 2013-14 kış dönemi yemek programları içinde en çok Samanyolu TV’de yayınlanan “Yeşil Elma” programının konuşulduğu belirlendi.Raporda geçtiğimiz kış ayları boyunca 16 kanalın...

Yemek programlarında ‘Yeşil Elma’ zirve yaptı
12 Haziran 2014 Perşembe 13:08

Medya takip ajansı Interpress’in yaptığı araştırmada, 2013-14 kış dönemi yemek programları içinde en çok Samanyolu TV’de yayınlanan “Yeşil Elma” programının konuşulduğu belirlendi.

Raporda geçtiğimiz kış ayları boyunca 16 kanalın toplam 47 farklı yemek programı yayınladığı ve Yeşil Elma programının toplam 171 haberle birinci olduğu ortaya çıktı. Oktay Usta’nın sunduğu program, birçok yemek programını geride bırakırken, yemek programları arasındaki liderliğini sürdürmeye ve zirvede kalmaya devam etti.

Aynı araştırmada, ekranda yayınlanan yemek programları arasında çıkan haber sayısına göre, ikinci sırada “Tadı Damağımda” toplam 121 haberle yer aldığı tespit edildi. “Lezzet Haritası” kış dönemi boyunca 81 haberle üçüncü sırada yer alırken, “Ekonomik Tarifler” ile “Arda’nın Mutfağı” programlarının da ilk beş sıra içinde bulunduğu saptandı.

CİHAN

Yemek programlarında ‘Yeşil Elma’ zirve yaptı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×