Yayın İlkeleri İlk Toplantısı

Doğan Yayın İlkeleri Kurulu: Doğan Grubu medyasının sürdürdüğü tarafsız ve objektif yayıncılık yayın; ilkelerine uygun, memnuniyet verici düzeyde

Yayın İlkeleri İlk Toplantısı
07 Şubat 2014 Cuma 13:52

DOĞAN Yayın İlkeleri Kurulu, yılın ilk toplantısını yaptı. Yapılan açıklamada, "Doğan Yayın İlkeleri Kurulu, son toplantıdan bu yana ülkemizde ortaya çıkan önemli gelişmeler ve özellikle 17 Aralık süreci karşısında Doğan Grubu medyasının sürdürdüğü tarafsız ve objektif yayıncılığın; yayın ilkelerine uygun, memnuniyet verici bir düzeyde olduğunu değerlendirmiştir" denildi.

Doğan Yayın İlkeleri Kurulu'nca yapılan açıklama şöyle:

"En son 4 Kasım 2013'de toplanan Doğan Yayın İlkeleri Kurulu, bu yılın ik toplantısını 6 Şubat Perşembe günü yapmıştır. Kurul, son toplantıdan bu yana ülkemizde ortaya çıkan önemli gelişmeler ve özellikle 17 Aralık süreci karşısında Doğan Grubu medyasının sürdürdüğü tarafsız ve objektif yayıncılığın; yayın ilkelerine uygun, memnuniyet verici bir düzeyde olduğunu değerlendirmiş, bu tarz yayıncılığın tüm yurttaşlarımızın hukukunun ve toplumun bilgi alma hakkının güvencesi olduğuna işaret ederek, titizlikle sürdürülmesinin taşıdığı öneme dikkat çekmiştir.” 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×