Vergi Dairesi Müdürü Gövce görevine başladı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Vergi Dairesi Müdürlüğü'ne atanan Muharrem Gövce görevine başladı. Gövce " Adil, etkin ve verimli bir vergi uygulaması ile sağlanacak kaynaklarla toplumumuza ve yarınki nesillere daha iyi bir gelecek sağlamak...

Vergi Dairesi Müdürü Gövce görevine başladı
11 Haziran 2014 Çarşamba 13:38

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Vergi Dairesi Müdürlüğü'ne atanan Muharrem Gövce görevine başladı. Gövce " Adil, etkin ve verimli bir vergi uygulaması ile sağlanacak kaynaklarla toplumumuza ve yarınki nesillere daha iyi bir gelecek sağlamak amacıyla, Ereğli Vergi Dairesi Müdürü olarak üzerimize düşen kamu görevini yerine getirmek için çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz"

Pazartesi günü görevine başlayan ve bugün basın mensupları ile bir araya gelen Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce, "Bilindiği üzere, her alanda gelişmiş, güçlü bir ülkeye ve refah düzeyi en üst seviyelerde olan bir topluma sahip olmanın en önemli gereklerinden biri, ekonomik kalkınmadır. Ekonomik kalkınmanın en temel gereklerinden biri ise kuşkusuz vergi gelirlerinin sağlıklı bir yapıya kavuşturulmasıdır. Ereğli Vergi dairesindeki görevimizin devamı süresince ; devletin gelir politikalarını adalet ve tarafsızlık içinde uygularken, mükelleflerimizin vergiye gönüllü uyumunu sağlamak ve mükellef haklarını gözeterek yüksek kalitede hizmet sunmak üzere görevimizi icra etmek üzere maksimum düzeyde çaba sarf edeceğiz. Tüm Mükelleflerimizin vergiye ilişkin yükümlülüklerini daha hızlı ve daha kolay bir şekilde yerine getirilebilmesi için, teknolojik imkânlardan en üst düzeyde yararlanılmaya devam edilerek, kayıt dışı ekonomiyi kayıt altına almak ve vergi kayıp ve kaçağının önlenmek için de çalışmalarımız kararlılıkla devam edecektir. Bu bağlamda, adil, etkin ve verimli bir vergi uygulaması ile sağlanacak kaynaklarla toplumumuza ve yarınki nesillere daha iyi bir gelecek sağlamak amacıyla, Ereğli Vergi Dairesi Müdürü olarak üzerimize düşen kamu görevini yerine getirmek için çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz" dedi.

MUHARREM GÖVCE'NİN ÖZGEÇMİŞİ

Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce; 1977 yılında Hatay'da doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü'nü bitirdi. Muhasebe/Denetim alanında Yüksek Lisans yaptı. Eskişehir Maliye Kursu'nu tamamladı. Muş, Alanya , Muğla – Yatağan Vergi Dairelerinde Müdür Yardımcılığı yaptı, evli ve iki çocuk babası.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×