VEDAŞ'tan, elektrik faiz affı çağrısı

Vangölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) Muş İl Müdürü Mehmet Erbil, 2013 yılı öncesinde borcu olan müşterilerden faiz alınmamasına yönelik kampanyanın süresiz uzatıldığını söyledi.

VEDAŞ'tan, elektrik faiz affı çağrısı
22 Ocak 2014 Çarşamba 19:08

Vangölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) Muş İl Müdürü Mehmet Erbil, 2013 yılı öncesinde borcu olan müşterilerden faiz alınmamasına yönelik kampanyanın süresiz uzatıldığını söyledi. 31 Aralık 2013 günü sona eren elektrik faizi affına yoğun talep üzerine devam edeceklerini belirten Erbil, “2013 öncesi elektrik borcu olan müşterilerimizden gecikme faizi alınmayacaktır. Affın süresini müşterilerimizin talepleri belirleyecektir. Yani şu an için kesinleşmiş bir süre bulunmamaktadır.” dedi.
Basın toplankısı düzenleyen VEDAŞ Muş İl Müdürü Mehmet Erbil, af süresi boyunca Muş, Bitlis, Hakkari ve Van il merkezlerinin yanı sıra Erciş, Tatvan ve Yüksekova ilçelerinde cumartesi günleri de nöbetçi veznelerin hizmet vereceğini kaydetti. Kurumun alacağının 120 milyon TL’nin üzerinde olduğunu dile getiren Erbil, sadece ana paranın 63 milyon TL olduğunu ve şirketin büyük bir fedakarlık göstererek faiz affı uygulaması başlattığını belirtti. CİHAN

VEDAŞ'tan, elektrik faiz affı çağrısı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×