Vali Vekili Seçilmiş: Elektrik kesintisi sorunu çözülecek

Şanlıurfa Vali Vekili Ramazan Seçilmiş, elektrik kesintisi sorununun çözüme kavuşacağını söyledi.

Vali Vekili Seçilmiş: Elektrik kesintisi sorunu çözülecek
09 Aralık 2013 Pazartesi 19:13

Şanlıurfa Vali Vekili Ramazan Seçilmiş, elektrik kesintisi sorununun çözüme kavuşacağını söyledi.

Şanlıurfa Vali Vekili Ramazan Seçilmiş, Yardımcı köyü ve çevresinde elektrik kesintisinden dolayı yaşanan olaylarla ilgili muhtarlarla bir araya geldi.

Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şubesi Başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz, Şanlıurfa Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Kestop ve Mehmetçik Köyü Muhtarı Hanifi Ağır’ı kabul eden Vali Vekili Seçilmiş; dün yaşanan olayların bir daha tekrarlanmaması için muhtar dernekleriyle bir araya gelerek değerlendirmede bulunduklarını belirtti. Yaşanan kesintilerin Ankara’nın bile gündeminde olduğunu kaydeden Vali Vekili Seçilmiş, hafta sonunda Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in de katılımıyla şirket yetkilileriyle polisevinde bir toplantı yapıldığını ve toplantı sonucunda bir mutabakata varıldığını dile getirdi. Konunun Ankara’da da tartışılacağını ve kısa zamanda çözüleceğini dile getiren Vali Vekili Seçilmiş; vatandaşların hak arama özgürlüğünün olay çıkarmadan gerçekleştirilmesi gerektiğini vurguladı.
Türkiye Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şubesi Başkanı İbrahim Halil Haktankaçmaz ise açıklamasında yaşanan sıkıntıların giderilmesi için yetkililerin çalıştığını ve vatandaşların bu konuda biraz daha sabırlı olması gerektiğini ifade etti.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×