Vali Mutlu: İstanbul’da can ve mal kaybı yok

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Ege Denizi’nde meydana gelen ve başta İstanbul olmak üzere çok sayıda ilde hissedilen depremle ilgili Twitter’dan son dakika bilgisi verdi. Mutlu, İstanbul’da can ve mal kaybı olmadığını belirtti.Ege...

Vali Mutlu: İstanbul’da can ve mal kaybı yok
24 Mayıs 2014 Cumartesi 14:48

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Ege Denizi’nde meydana gelen ve başta İstanbul olmak üzere çok sayıda ilde hissedilen depremle ilgili Twitter’dan son dakika bilgisi verdi. Mutlu, İstanbul’da can ve mal kaybı olmadığını belirtti.

Ege Denizi’nde 6.5 şiddetinde meydana geldiği açıklanan ve yaklaşık 30 saniye devam eden deprem İstanbulluları korkuttu. Saat 12.25.02’de yaşanan depremle ilgili Vali Hüseyin Avni Mutlu son dakika bilgilerini Twitter’dan paylaştı. Depremden hemen sonra tweet atan Mutlu, “Merkezi İstanbul dışında olduğu anlaşılan bir deprem hissettik. Detaylı bilgileri paylaşacağız. Geçmiş olsun”, “İstanbulumuzla ilgili herhangi bir olumsuz bilgi şu ana kadar intikal etmemiştir. Bilgi toplamaya devam ediyoruz”, “Deprem üssü 6.5 şiddetinde Gökçeada açıklarında Ege denizi olarak görülüyor”, “İstanbulumuzda can,mal kaybı gözükmüyor,hepimize geçmiş olsun. Allah bizleri deprem ve her türlü afetten korusun.” şeklinde bilgi verdi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×