Vali Mutlu: 1 Mayıs ile ilgili randevuları kabul ettik

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, bazı sendikaların 1 Mayıs İşçi Bayramı’nın Taksim’de kutlanmasına ilişkin randevu talep ettiğini, Pazartesi günü görüşme yapacaklarını söyledi.

Vali Mutlu: 1 Mayıs ile ilgili randevuları kabul ettik
11 Nisan 2014 Cuma 16:23

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, bazı sendikaların 1 Mayıs İşçi Bayramı’nın Taksim’de kutlanmasına ilişkin randevu talep ettiğini, Pazartesi günü görüşme yapacaklarını söyledi. Mutlu, “Görüşmelerden sonra konuyla ilgili açıklama yapacağız.” dedi.

Vali Hüseyin Avni Mutlu, Başbakan Erdoğan ile birlikte Cuma namazını Bezm-i Alem Valide Sultan Camii’nde kıldı. Cuma namazı çıkışı basın mensuplarının 1 Mayıs’ın nerede kutlanacağına dair sorularını cevapladı. Bazı sendikaların konuyla ilgili randevu talep ettiğini ve taleplere olumlu cevap verdiklerini açıklayan Vali Mutlu, “Randevu talebi geldi. Görüşmelerimizi yapacağız. Görüştükten sonra da gerekli açıklamaları yapacağız. Pazartesi gününe randevu verdim. Randevudan sonra gerekli değerlendirmelerimizi yapacağız. DİSK ve diğer kurulların da randevu talepleri var. Randevuları verdik. Pazartesinden sonraki süreçte bunlarla ilgili görüşmeleri açıklayacağız. Saat 17.00’de makamımda görüşme olacak.” ifadelerini kullandı.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×