Vali İpek: 2014, barış kardeşlik yılı olmalı

Şırnak Valisi Hasan İpek, yayımladığı yeni yıl mesajında, "2014'ün, umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl olmasını dilerim.

Vali İpek: 2014, barış kardeşlik yılı olmalı
30 Aralık 2013 Pazartesi 14:28

Şırnak Valisi Hasan İpek, yayımladığı yeni yıl mesajında, "2014'ün, umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl olmasını dilerim." dedi.

İpek, yeni yıl mesajında "Saygıdeğer Şırnaklılar; 2013 yılı ilimizde birçok yeni projenin hayata geçirilmesi ile verimli bir yıl olarak geride kaldı. Yeni yılda yeni bir şevk ve enerjiyle önümüzdeki tüm engelleri aşıp Şırnak’ımızda yaşam kalitesini artıracak çalışmalar yapmak en önemli önceliğimiz olmalıdır. Milletçe birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek, aramızda sevginin ve hoşgörünün egemen kılınması ile karşılaştığımız ve karşılaşacağımız bütün sorunları aşabileceğimize, nereden gelirse gelsin maruz kalacağımız her türlü tehlikeyi bertaraf edeceğimize yürekten inanıyorum. 2014'ün, umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl olmasını diler, yeni yılın 365 gün boyunca kardeşliğin egemen olduğu; tüm Şırnaklıların sağlık, mutluluk, bolluk, bereket, kardeşlik, huzur ve refah içinde, birbiriyle dayanışma içinde geleceğe yürüdüğü bir yıl olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×