Uzun: Siyasilerin sürtüşmesinden ve kavgasından insanlar bıktı

CHP Manisa Yunus Emre İlçe Başkanı Engin Uzun, siyasilerin sürtüşmesinden ve kavgasından insanların bıktığını söyledi.

Uzun: Siyasilerin sürtüşmesinden ve kavgasından insanlar bıktı
20 Ocak 2014 Pazartesi 17:28

CHP Manisa Yunus Emre İlçe Başkanı Engin Uzun, siyasilerin sürtüşmesinden ve kavgasından insanların bıktığını söyledi. Uzun, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte MHP Yunus Emre İlçe Başkanı Nazmi Biçen’i ziyaret etti.

Burada konuşan İlçe Başkanı Uzun, yaklaşan yerel seçimler öncesi Manisa’daki siyasi partileri ziyaret edeceklerini bildirdi. MHP'den başladıklarını dile getirerek, rekabetin başka, siyasette nezaketin bambaşka bir şey olduğunu söyledi. Engin Uzun, “Bizler farklı siyasi partilerin mensupları olsak da her birimizin hem Manisa hem ülke yararına çalıştığını varsayıyoruz. İlişkilerimizi bu anlamda siyasetin ötesinde geliştirme düşüncesindeyiz. Dolayısıyla ülke gerçekten büyük sıkıntılar içerisinde. Ülke insanı zor şartlarda yaşıyor ve siyasilerin sürtüşmesinden, siyasilerin kavgasından insanlar bıkmış durumda. Biz Manisa siyasetinde yerelde siyaset yapan insanlar olarak, siyasi kültürün ve nezaketin geliştirilmesini düşünüyoruz. Bu yapmış olduğumuz ziyareti de bunun bir adımı olarak görüyoruz.” dedi. Önümüzdeki yerel seçimlerde partilerin belediye başkan adaylarına başarılar dileyen CHP İlçe Başkanı Uzun, “Ülkemiz ve şehrimize hayırlısı olmasını diliyoruz. Bu ziyaretlerin ve bu kültürün Manisa siyasetine yerleşmesi temennisinde bulunuyoruz. Millet iradesini yansıtan bütün partileri ziyaret edeceğiz. Hoşgörüyle siyaset yapılmalıdır.” şeklinde konuştu.

Aynı düşüncede olduklarını belirten MHP İlçe Başkanı Biçen de, “Şu günlerde insanlar birbirine düşman oldu. Biz ülkemizin zarar görmesini istemiyoruz. Bu düşmanlıkların bitmesini istiyoruz.” dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×