Uyuşturucu madde bağımlıları, boş binada yangın çıkardı

Beyoğlu'nda boş bir apartmanda yangın çıktı. Sokak sakinleri, yangını uyuşturucu madde bağımlılarının çıkardığını söyledi.

Uyuşturucu madde bağımlıları, boş binada yangın çıkardı
17 Ocak 2014 Cuma 18:53

Beyoğlu'nda boş bir apartmanda yangın çıktı. Sokak sakinleri, yangını uyuşturucu madde bağımlılarının çıkardığını söyledi. Metruk binanın yıkılmasını isteyen vatandaşlar, madde bağımlılarını polise şikayet ettiklerini ancak sonuç alamadıklarını ifade etti.

Kasımpaşa Sururi Mahallesi Ahmetefendi Cami Sokak 6 numaradaki 5 katlı bir apartmanda yangın çıktı. Sokak dar olduğu için itfaiye araçları giremedi. İtfaiyeciler yaklaşık 50 metre hortum uzatarak yangına müdahale etti. Binana birilerinin olma ihtimaliyle olay yerine sağlık ekipleri de çağrıldı. İtfaiye köpük ve su ile yangını kontrol altına aldı. Metruk binanın yıkılma tehlikesi olduğu için itfaiye, sokağın giriş ve çıkışına şerit çekti.

Aynı sokakta ikamet eden bir vatandaş, “Çıkıyorlar kapalı evlerde esrar içiyorlar. Bir ay önce burada bir ev daha o şekilde yandı. Devlet gelsin biraz da bu boş evlere baksın.” diyerek tepki gösterdi.

Yangın çıkan yerin yanındaki binada ikamet eden Faruk Kılıç, “Burada sürekli 10 kişi esrar çekiyor. Sürekli esrar, uyuşturucu, bali tiner çekiyorlar. Evime girmeye korkuyorum. Kaç kere polise gittik çözüm yok. Evden taşınacağım.” diye konuştu.
CİHAN

Uyuşturucu madde bağımlıları, boş binada yangın çıkardı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×