Ünlü hakem Nevşehir’de karne dağıttı

Nevşehir Endüstri Meslek Lisesi’nin yılsonu karne törenine katılan Süper Lig hakemlerinden Yunus Yıldırım, öğrencilere karnelerini dağıttı.     Türkiye Futbol Federasyonu Üst Klasman hakemlerinden Yunus Yıldırım, Jandarma...

Ünlü hakem Nevşehir’de karne dağıttı
13 Haziran 2014 Cuma 16:58

Nevşehir Endüstri Meslek Lisesi’nin yılsonu karne törenine katılan Süper Lig hakemlerinden Yunus Yıldırım, öğrencilere karnelerini dağıttı.

    Türkiye Futbol Federasyonu Üst Klasman hakemlerinden Yunus Yıldırım, Jandarma Teşkilatı'nın 175. yılı münasebetiyle Nevşehir’de düzenlenen futbol karşılaşmasının finalini yönetmek için Nevşehir’e geldi.

Turnuva öncesi Yunus Yıldırım, 2013-2014 Eğitim ve Öğretim sezonunun kapanışı nedeni ile Nevşehir Endüstri Meslek Lisesinde karne törenine de katıldı.

    Ünlü hakem okula gelişinde, gerek öğrencilerin ve gerekse okul yönetiminin ilgisi ile karşılaştı. Karne töreninde öğrencilere karnesini veren Yunus Yıldırım, burada öğrencilere kısa bir konuşma yaptı. Başarılı öğrencileri tebrik eden Yıldırım, üniversite sınavına girecek olan öğrencilere de başarılar diledi.

    Daha sonra Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Ali İhsan Geçici tarafından odasına davet edilen Yıldırım, burada kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

    Okul Müdürü tarafından Yunus Yıldırım’a Nevşehir’in yöresel ürünlerin yer aldığı bir çanta hediye edildi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×