Unkapanı alt geçit köprüsünde tadilat

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, hasarlı olduğu ve çökme tehlikesi bulunduğu gündeme gelen Fatih - Unkapanı alt geçit köprüsünü güçlendirme çalışmasının tamamlandığını açıkladı. Belediyeden yapılan açıklamada, "Fatih - Unkapanı...

Unkapanı alt geçit köprüsünde tadilat
08 Temmuz 2014 Salı 16:58

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, hasarlı olduğu ve çökme tehlikesi bulunduğu gündeme gelen Fatih - Unkapanı alt geçit köprüsünü güçlendirme çalışmasının tamamlandığını açıkladı.

Belediyeden yapılan açıklamada, "Fatih - Unkapanı alt geçit köprüsünde araçların çarpması neticesi meydana gelen hasarın, herhangi bir tehlike oluşturmaması için, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan takviye projesi tamamlandı, uygulama çalışması başlıyor. Bahse konu çelik takviye projesi ile ilgili çelik imalatların hazırlıkları tamamlanmış olup, 10 Temmuz Perşembe günü uygulama çalışmalarına başlanacaktır. Yaklaşık 10 günlük bir çalışmanın neticesinde, alt geçidin çarpma neticesi hasar gören giriş ve çıkış kısımları, çelik kolon ve kirişlerle güçlendirilmiş olacaktır." denildi.

Açıklamada, çalışmaların 23.30 - 05.30 saatleri arasında yapılacağı ifade edildi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×