Ülkü Evlerinin sayısı artırılacak

Ülkü Evleri Eskişehir Mütevelli Heyeti istişare, tanıtım ve değerlendirme toplantısı düzenlendi. Programda, Ülkü Evlerinin sayısının artırılması ve buradaki öğrencilere daha fazla destek sağlanması kararlaştırıldı.    Bir...

Ülkü Evlerinin sayısı artırılacak
12 Mayıs 2014 Pazartesi 13:38

Ülkü Evleri Eskişehir Mütevelli Heyeti istişare, tanıtım ve değerlendirme toplantısı düzenlendi. Programda, Ülkü Evlerinin sayısının artırılması ve buradaki öğrencilere daha fazla destek sağlanması kararlaştırıldı.

    Bir Otel’de düzenlenen programa Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Engin Şahan, MHP İl Başkanı Ayhan Sezer, Ülkü Evleri Mütevelli Heyeti Başkanı İbrahim Bal, Türkav Başkanı Hasan Sezer, Ülkü Evleri Mütevelli Heyeti üyeleri, Türk Ocakları üyeleri katıldı. Mütevelli heyetinin tanıtıldığı ve Ülkü Evlerinin tanıtıldığı programda Eskişehir Ülkü Ocakları Başkanı Engin Şahan ve Ülkü Evleri Mütevelli Heyeti Başkanı İbrahim Bal, Ülkü Evleri hakkında bilgiler verdi. Ülkü Evleri için 'Açılacak Ülkü Evleri, Yetişecek Ülkü Devleri' sloganın belirlendiği programda, Ülkü Evlerinin sayısının artırılması, burada kalan öğrencilere daha fazla destek çıkılması ve bu öğrencilere çeşitli alanlarda ücretsiz kursların verilmesi kararlaştırıldı.

    Eski MHP İl Başkanı Kadir Diker’in Peygamber Efendimizin (sav) hadis ve sünnetlerinden örnekler verdiği programda, güven duygusuna dikkat çekildi. Program, yapılan dua ve toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×