TÜSİAD, Cumhurbaşkanı Gül'e veda ziyaretinde bulundu

Türkiye Sanayici ve İş adamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer ve yönetim kurulu üyeleri, görev süresi dolmak üzere olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e veda ziyaretinde bulundu. Çıkışta basın mensuplarına değerlendirme...

TÜSİAD, Cumhurbaşkanı Gül'e veda ziyaretinde bulundu
30 Haziran 2014 Pazartesi 15:18

Türkiye Sanayici ve İş adamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Dinçer ve yönetim kurulu üyeleri, görev süresi dolmak üzere olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e veda ziyaretinde bulundu. Çıkışta basın mensuplarına değerlendirme yapan Dinçer, Gül'ün siyasete devam edip etmeyeceği yönündeki ısrarlı sorulara "Onu açıklamayalım." dedi.

Dinçer ve yönetim kurulu üyeleri saat 13.00'te Tarabya'daki Huber Köşkü'ne geldi. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen ve yaklaşık 1 saat süren görüşmenin ardından Dinçer, basın mensuplarına görüşmeyi değerlendirdi. Dinçer, "Yönetim Kurulu'ndaki görev değişikliği yani benim başkanlığa seçilmem sonrasında Sayın Cumhurbaşkanımıza bir nezaket ziyaretinde bulunduk. Dünkü açıklamasından sonra taktir edersiniz ki bu veda ziyareti oldu. Kendisine bugüne kadar yaptığı çalışmalar, TÜSİAD ile yakın işbirliği için kendilerine çok teşekkür etti. Bundan sonrası için de Türkiye'ye, siyasi hayatına katkıda, herhangi bir konumda katkıda bulunmasından da mutluluk duyacağımızı kendilerine ilettik." dedi.

Geçen hafta basın toplantısı yaptıkları için soru almak istemediğini belirten Dinçer, Gül'ün siyasete devamı yönünde sinyal alıp almadığı sorusuna "Onu izin verirseniz açıklamayalım." şeklinde cevapladı.

CİHAN

TÜSİAD, Cumhurbaşkanı Gül'e veda ziyaretinde bulundu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×