Turgut Özal’da ilk mezuniyet heyecanı

Bu yıl ilk mezunlarını verecek Turgut Özal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, son sınıf öğrencileri için mezuniyet yemeği düzenledi. Öğrencilerin yanı sıra hocaların da büyük ilgi gösterdiği mezuniyet gecesinde büyük...

Turgut Özal’da ilk mezuniyet heyecanı
09 Mayıs 2014 Cuma 12:43

Bu yıl ilk mezunlarını verecek Turgut Özal Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, son sınıf öğrencileri için mezuniyet yemeği düzenledi. Öğrencilerin yanı sıra hocaların da büyük ilgi gösterdiği mezuniyet gecesinde büyük gurur, mutluluk ve duygu yüklü anlar yaşandı.

Gecede konuşma yapan İşletme Bölüm Başkanı Doç. Dr. Yavuz Kahraman, öğrencilerle acı tatlı birçok anıları bulunduğunu, mezun olduktan sonra da bu yakın ilişkilerinin devam edeceğini söyledi. Öğrencilerle hoca-öğrenci ilişkisinden çok baba-evlat ilişkileri olduğunu anlatan Doç. Dr. Kahraman, bu esnada gözyaşlarına hakim olamadı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Levent Vurgun’un, tüm öğrencileri tek tek değerlendirdiği sunumu ilgiyle karşılandı. Vurgun'unu, “Öğrencilerimizin mezun olduktan sonraki yaşamlarında da çok başarılı olacaklarına inancım tamdır” sözleri ise büyük alkış aldı.

DEKAN KÖSECİK: BİZ ÇOK ŞANSLIYIZ

Gecenin final konuşmasını yapan Rektör Yardımcısı ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muhammet Kösecik, dolu dolu bir dört yıl geçirdiklerini söyleyerek, “Fakültemizin ilk mezunlarını veriyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Böylesine başarılı öğrencilere sahip olduğumuz için çok şanslıyız.” şeklinde konuştu.

Öğrencilerin müzik dinletisi eşliğinde gönüllerince eğlendiği mezuniyet gecesinin ardından bir açıklama yapan Mezunlar Derneği Koordinatörü Sadık Bozdemir, mezun olan öğrencilerin üniversite ile olan bağlarının kopmayacağını belirtti. Bozdemir, belirli aralıklarla düzenleyecekleri programlarla öğrencilerin bir araya gelmelerini sağlayacaklarını ifade etti. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×