Turgut Altınok: Kaynak problemi yok, yeter ki yolsuzluk olmasın

Büyük Birlik Partisi (BBP) Ankara Keçiören Belediye başkan adayı Turgut Altınok, “Kaynak problemi yok ki, kaynak çok, yeter ki rüşvet olmasın, yeter ki hırsızlık olmasın, yeter ki yolsuzluk olmasın, yeter ki soygun olmasın.

Turgut Altınok: Kaynak problemi yok, yeter ki yolsuzluk olmasın
26 Ocak 2014 Pazar 16:03

Büyük Birlik Partisi (BBP) Ankara Keçiören Belediye başkan adayı Turgut Altınok, “Kaynak problemi yok ki, kaynak çok, yeter ki rüşvet olmasın, yeter ki hırsızlık olmasın, yeter ki yolsuzluk olmasın, yeter ki soygun olmasın.” dedi.

BBP Keçiören Belediye başkan adayı Turgut Altınok, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı yapıldı. Açılışa BBP Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Bozok, BBP Keçiören Belediye başkan adayı Turgut Altınok ve çok sayıda vatandaş katıldı. Konuşmasında 1994’te Keçiören’in altıda beşinin gecekondu olduğunu belirten Altınok, “Bizden önce iki tane belediye başkanı geldi, geçti Keçiören’e. İkisi de Büyükşehir ile aynı partiden, hükümet ile aynı partiden, ilçe belediyesi aynı partidendi. Bakınız bazen diyorlar ki ‘kaynak nereden bulacağız’, kaynak problemi yok ki, kaynak çok, yeter ki rüşvet olmasın, yeter ki hırsızlık olmasın, yeter ki yolsuzluk olmasın, yeter ki soygun olmasın. Para da çok, yetki de çok.” ifadelerini kullandı.

İki ay gibi bir zamanlarının kaldığını hatırlatan Altınok, “Az uyuyacağız, çok çalışacağız. Keçiörenli şuna karar verecek. Çalışan mı? Yatan mı? Halkın içinde gezen mi? Başka yerlerde gezen mi? Keçiören’i Keçiören yapan mı? Yoksa Keçiören’i berbat eden mi? Halkın içinde olan mı? Halktan korkan mı?” şeklinde konuştu. Keçiören’e dünyanın ilk açık alan akvaryumunu yaptıklarını dile getiren Altınok konuşmasına şöyle devam etti: “Kardeşim niye yıktınız bunu? Beceriksizlik yaptınız, bakamadınız. Yıkmayın da bir gün bakacak gelecekti buraya inşallah, halk böyle istiyor. Yıkmak kolay yapmak zordur." CİHAN

Turgut Altınok: Kaynak problemi yok, yeter ki yolsuzluk olmasın


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×