TUREKS, Saygı turizmle ortaklığa gitti

Afyonkarahisar’ın şehiriçi taşımacılığını yapan Afyonkarahisar Halk Otobüsleri (TUREKS), Kamil Koç’un 30 yıldır acenteliğini yapan Saygı Turizm ile ortaklığa gitti.

TUREKS, Saygı turizmle ortaklığa gitti
19 Aralık 2013 Perşembe 15:03

Afyonkarahisar’ın şehiriçi taşımacılığını yapan Afyonkarahisar Halk Otobüsleri (TUREKS), Kamil Koç’un 30 yıldır acenteliğini yapan Saygı Turizm ile ortaklığa gitti. TUREKS, fiyat indirimleri yüzünden minibüsçülerle aralarında yaşadığı tartışma ve kavgalar yüzünden bir süredir sıkıntı yaşıyordu.

Afyonkarahisar’da 6 yıldır şehiriçi taşımacılık yapan ve bu süre içerisinde minibüsçülerle sürekli problemler yaşayan TUREKS, şehirlerarası taşımacılıkta Afyonkarahisar’da marka olan Saygı Turizm ile şehiriçi taşımacılıkta yaklaşık 6 yıldır Afyonkarahisar halkına kaliteli hizmet sunan Afyonkarahisar Halk Otobüsleri(TUREKS) ortaklığa imza attığını açıkladı.

Kamil Koç’un 30 yıldır başarılı bir şekilde Afyonkarahisar acenteliği yapan Saygı Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Afyonkarahisar Otobüs İstasyonu Turizm A.Ş. ortaklarından Bülent Saygı, Şanlı Ulaşım A.Ş. ile ortaklık yapmaktan dolayı mutluluk duyduklarını söyledi. Şanlı Ulaşım A.Ş.’nin Afyonkarahisar’da başarılı ve kaliteli bir şekilde yaklaşık 6 yıldır hizmet verdiğini dile getiren Saygı, “Şanlı Ulaşım A.Ş. Afyonkarahisarımızda şehiriçi ulaşım hizmeti vermeye başladığı günden itibaren başarılı ve kaliteli bir şekilde Afyonkarahisar halkına hizmet veriyor. Bir süredir yakınan takip ettiğimiz Afyonkarahisar Özel Halk Otobüsleri ile ortaklık yapmaktan dolayı son derece mutluyuz. 30 yıllık tecrübemizle şehirlerarası ulaşım hizmeti vermekteyiz. Bu tecrübemizi artık şehiriçi taşımacılıkta da değerlendirmek istiyoruz.” dedi.

Afyonkarahisar halkına kaliteli ve ucuz hizmet sunan Şanlı Ulaşım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Galip Şanlı’da ortaklıktan dolayı son derece memnun kaldığını söyledi. “Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada kaliteli ve ucuz taşımak için güç birliğine gittik” diyen Şanlı, “Afyonkarahisarımızda hizmet vermeye başladığımız günden itibaren hemşehrilerimizi kaliteli ve ucuza taşıyoruz. Var olan kalitemizi daha da artırmak için Afyonkarahisarlı olan ve şehirlerarası taşımacılıkta bir marka haline gelen Saygı Turizm ile güçbirliğine gittik ve ortaklık anlaşması yaptık.” diye konuştu.

Afyonkarahisarlı bir iş adamıyla ortaklık yapmaktan dolayı son derece mutlu ve gururlu olduklarını ifade eden Şanlı, bu güçbirliğinin çok uzun yıllar devam edeceğini, Afyonluları ucuza ve kaliteli taşımaya devam edeceklerini belirtti. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×