Tüp hırsızları tutuklandı

Mersin’in Tarsus ilçesinde tüp arabasının kasasından 32 adet tüp çalan 3 kişi yakalanarak, tutuklandı Duatepe Mahallesi Adile Hala Caddesi üzerinde polis ekipleri, bir tüp arabasının kasası içerisinde meydana gelen mala zarar verme ve 32 adet dolu tüpler.

Tüp hırsızları tutuklandı
24 Ocak 2014 Cuma 19:18

Mersin’in Tarsus ilçesinde tüp arabasının kasasından 32 adet tüp çalan 3 kişi yakalanarak, tutuklandı

Duatepe Mahallesi Adile Hala Caddesi üzerinde polis ekipleri, bir tüp arabasının kasası içerisinde meydana gelen mala zarar verme ve 32 adet dolu tüplerin çalınması olayı ile ilgili olarak araştırma başlattı. Hırsızlık ekiplerinin, meydana gelen hırsızlık olayını gerçekleştiren şüpheli şahısların yakalanmasına yönelik yapmış olduğu yoğun çalışmalar neticecinde, işyerinden hırsızlık olayını gerçekleştiren ve kamera kayıtlarında görülen şüphelilerin (M.A.) 18, (V.K.) 20 ve (V.A.) 19 isimli şahıslar olduğu tespit edildi.
Yakalanan şahıslar alınan ifadelerinde suçlamaları kabul ederek, çalmış oldukları tüplerin bir kısmını mahallede tek tek sattıklarını, diğer bir kısmını ise Kavaklı Mahallesinde (Y.G.) isimli şahsa sattıklarını itiraf etti.

Yakalanarak göz atına alınan (M.A.) 18, (V.K.) 20 ve (V.A.) 19 isimli şüpheliler sevk edildikleri mahkeme tarafından tutuklandı.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×