Tunus'un Nabuel Valisi Çukurova Üniversitesi’ni ziyaret etti

Kentimizde bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Tunus'un Nabuel Valisi Mohamed Akermi ve beraberindeki heyet Çukurova Üniversitesi’ni de ziyaret etti. Çukurova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Azmi Yalçın’ın karşıladığı Tunus Heyeti,...

Tunus'un Nabuel Valisi Çukurova Üniversitesi’ni ziyaret etti
30 Mayıs 2014 Cuma 12:53

Kentimizde bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Tunus'un Nabuel Valisi Mohamed Akermi ve beraberindeki heyet Çukurova Üniversitesi’ni de ziyaret etti.

Çukurova Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Azmi Yalçın’ın karşıladığı Tunus Heyeti, Senato Salonu’nda üniversitenin kurmayları ile bir araya geldi. Vali Yardımcısı Halis Arslan ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ekiplerinin nezaret ettiği heyete Çukurova Üniversitesi’nin tanıtım filmi sunuldu. Sağlık, turizm ve dış ilişkilerden sorumlu akademisyenlerin de katıldığı toplantıda ikili ilişkiler ve işbirliği konuşuldu. ÇÜ Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Cihan Yavuz, Tunuslu heyete Adana turizmi, turizm eğitimi, işbirliği olanakları konulu sunum gerçekleştirdi. Tunuslu heyet ikili işbirliği ve anlaşma temennisi ile kampüsten ayrıldı.

CİHAN

Tunus'un Nabuel Valisi Çukurova Üniversitesi’ni ziyaret etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×