Tosun: Ticaret meslek lisesi inşaatı devam edecek

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, yarım kalan ticaret meslek lisesi inşaatının gerekli çalışmaların tamamlanmasından sonra devam edileceğini belirtti.Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, yaptığı açıklamada Kula’da değişimin her açıdan...

Tosun: Ticaret meslek lisesi inşaatı devam edecek
13 Temmuz 2014 Pazar 20:38

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, yarım kalan ticaret meslek lisesi inşaatının gerekli çalışmaların tamamlanmasından sonra devam edileceğini belirtti.

Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, yaptığı açıklamada Kula’da değişimin her açıdan devam ettiğini ifade etti dedi. Başkan Tosun açıklamasında şöyle dedi: ‘’Kula Belediyesi olarak hizmetlerin aksamaması için tüm gayretimiz ile mesai saati gözetmeksizin çalışmalarımıza devam ediyoruz. Halkımızın fikir ve düşüncelerini alarak çalışmalarımıza yön veriyoruz. Ticaret meslek lisesi için gerekli kaynak bulunur bulunmaz inşaat tamamlanarak çocuklarımızın hizmetine açılacaktır. 500 bin Türk Lirası'nın yanı sıra 300 bin Türk Lirası da Kula Belediyesi'nin verdiği taahhüt vardır. Toplamda 800 bin Türk Lirası yapan bir külfet belediyemizin üzerindedir. Kula Belediyesi olarak taahhüt ediyoruz, Kula’da hiçbir iş yarım kalmayacak.’’ dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×