Toprak Holding, Halis Toprak'ın kaybolduğu iddiasını yalanladı

Toprak Holding, iş adamı Halis Toprak'ın kaybolduğu yönünde çıkan haberleri yalanladı. Holding'ten yapılan yazılı açıklamada, "Halis Toprak'ın 10 çocuğundan 2'si olan Aynur Toprak ve Aysel Duruk'un savcılığa yaptığı şikayet üzerine...

Toprak Holding, Halis Toprak'ın kaybolduğu iddiasını yalanladı
27 Mayıs 2014 Salı 12:43

Toprak Holding, iş adamı Halis Toprak'ın kaybolduğu yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Holding'ten yapılan yazılı açıklamada, "Halis Toprak'ın 10 çocuğundan 2'si olan Aynur Toprak ve Aysel Duruk'un savcılığa yaptığı şikayet üzerine İstanbul Asayiş Şube Kayıp Bürosu'ndan gelen polisler, bizzat Halis Toprak'ın 5 Mayıs 2014 tarihinde ifadesini alıp, kayıp olmadığına dair tutanak tutmuşlardır." denildi.

Halis Toprak hakkında açılan davalara da değinilen açıklamada, "Aynur Toprak ve Aysel Duruk, daha önce de birçok defa Halis Toprak'in akli melekelerini yitirdiğini iddia ederek vesayet altına alınması talebiyle dava açmış, 2010 yılında Bakırköy Hastanesi, 2013 yılında da Adli Tip Kurumu tarafından Halis Toprak'in akıl sağlığının yerinde olduğuna dair verilen raporlar sonucunda, açtıkları birçok dava yüce Türk yargısı tarafından reddedilmiştir." ifadelerine yer verildi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×