Topbaş: Projeler bütün hızıyla devam ediyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, son dönemde yapılan spekülasyonlar sonucu İstanbul'daki büyük yatırımların etkilendiği yolunda yapılan spekülasyonların doğru olmadığını söyledi.

Topbaş: Projeler bütün hızıyla devam ediyor
15 Ocak 2014 Çarşamba 13:18

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, son dönemde yapılan spekülasyonlar sonucu İstanbul'daki büyük yatırımların etkilendiği yolunda yapılan spekülasyonların doğru olmadığını söyledi. Topbaş, "Şu anda her bir proje bütün hızıyla devam etmekte. Kendi tedbirleri içinde süreçleri tamamlanacak." dedi.

Topbaş, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen 4. İstanbul Shopping Fest toplantısına katıldı. Toplantının soru cevap bölümünde İstanbul'a ilişkin projelerin son dönemdeki operasyonlardan nasıl etkilendiği soruldu. Topbaş bu soruya, "İstanbul'a ilişkin bazı ek projelerimiz de var. Son zamanlarda çıkan bazı dedikoduların sadece söylentiden ibaret olduğunu söylemiştim. Şu anda her bir proje bütün hızıyla devam etmekte. Kendi tedbirleri içinde süreçleri tamamlanacak. Bizim yatırımlarımızda İstanbul'da devam etmektedir. Merkezi hükümetimizin de aynı şekilde devam etmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 2014 yılı yatırım bütçemiz 8 buçuk milyar liradır. Metrosundan, altyapısından kent içindeki her alana kadar bu kentteki ekonomik katkı sunacak yatırım olarak burada ifade etmek istiyorum." dedi.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×