TOFD Bafra Şubesi'nden 9 engelliye bayram hediyesi

Türkiye Omurilik Felçliler Derneği (TOFD) Bafra Şubesi tarafından Bafra ilçesinde ikamet eden 9 engelli için temin edilen tekerlekli sandalyeler dernek binası önünde teslim edildi.     Tekerlekli sandalye dağıtımını çok...

TOFD Bafra Şubesi'nden 9 engelliye bayram hediyesi
23 Temmuz 2014 Çarşamba 12:38

Türkiye Omurilik Felçliler Derneği (TOFD) Bafra Şubesi tarafından Bafra ilçesinde ikamet eden 9 engelli için temin edilen tekerlekli sandalyeler dernek binası önünde teslim edildi.

    Tekerlekli sandalye dağıtımını çok güzel bir davranış olarak değerlendiren Türkiye Omurilik Felçliler Derneği Bafra Şubesi Başkanı İsmail Tabak, "Türkiye Omurilik Felçliler Derneği bugüne kadar Bafra ve çevrensinde engelli olan 84 arkadaşımıza tekerlekli ve akülü sandalye dağıtımı yaptı. Halen 107 arkadaşımızın da talebi var. Tekerlekli sandalye talebinde bulunan arkadaşlarımıza en yakın zamanda genel merkezimizden tekerlekli sandalye gelecek. Biz elimizden geldiği kadar vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Daha çok bizde okulda okuyan genç kardeşlerimizin bize müracaat etmesini istiyoruz. Genel merkezimiz daha çok gençleri arıyor. Buradan genel merkezimize de çok teşekkür ediyorum.Çalışmalarımız çok detaylı olarak devam ediyor. Bugün Ragibe Bilkan, Cemile Sezgin, Hamiyet Özdil, Selahattin İlhan, Yusuf Erdoğan, Fethiye Sağlam, Necmiye Kısaer, Ahmet Bek ve Dursun Şirin’e derneğimizde organize ettiğimiz törenle tekerlekli sandalyelerinin dağıtımını yaptık." dedi.

CİHAN

TOFD Bafra Şubesi'nden 9 engelliye bayram hediyesi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×