TOBB Başkanı'ndan Kocasinan'a ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e 'Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TOBB Başkanı'ndan Kocasinan'a ziyaret
25 Nisan 2014 Cuma 18:38

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e 'Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, "Bugün Sayın Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için geldik. Genç Başkanımız Mustafa Çelik, Sayın Bekir Yıldız'dan aldığı bayrağı daha ileri götürecek İnşallah. Sayın Yıldız'ın Kocasinan Belediyesi'nde çok büyük emekleri var. Başkan Mustafa Çelik'in de Kocasinan'ı daha ileriye götüreceğine gönülden inanıyoruz. Bize de bir vazife düşerse her zaman emrinde olduğumuzu da ifade etmek istiyorum." dedi.

Ziyaretten büyük onur ve mutluluk duyduğunu belirten Başkan Çelik, "Sayın Başkanım sizin de belirttiğiniz gibi İnşallah Bekir ağabeyden aldığımız bayrağı daha ileriye taşıyacağız. Seçimden önce iyi projeler açıkladık, güzel hedefler belirledik. Bu konulan hedeflere de ulaşacağız, bir iki haftalık göstergeler de belirlediğimiz hedeflere ulaşacağımızı gösteriyor. İnşallah Kocasinan'ı güzel yerlere götüreceğiz." diye konuştu.

Çok büyük bir coğrafyaya sahip olan Kocasinan hakkında TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na bilgiler veren Başkan Çelik, "Mobilya Kent, Mobitek, Eski ve Yeni Sanayi, 20 civarında esnaf sitesi, 2 önemli baraj, pastırma ve sucuk imalatçıları bizim bölgemizde yer alıyor. Bu durumda tabii ki sizin desteğinize ihtiyacımız olacak. Her aradığımızda gerek Ankara'da gerek Kayseri'de yanımızda olacağınızı biliyoruz. Tekrar teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu. Ziyarete, Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurettin Okandan, Ticaret Borsası Başkanı Şaban Ünlü de katıldı. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×