Tekin'den Mollabey esnafına geçmiş olsun ziyareti

Zonguldak Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, geçtiğimiz pazartesi günü şiddetli yağmurun ardından oluşan sel ve su baskınlarıyla işyerleri zarar gören Mollabey Köyü esnaflarına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.Alaplı Belediye Başkanı...

Tekin'den Mollabey esnafına geçmiş olsun ziyareti
22 Temmuz 2014 Salı 17:18

Zonguldak Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, geçtiğimiz pazartesi günü şiddetli yağmurun ardından oluşan sel ve su baskınlarıyla işyerleri zarar gören Mollabey Köyü esnaflarına geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, sel ve su baskınından en fazla zarar gören yerleşim birimlerinden biri olan Mollabey Köyü’nü ziyaret etti. İş yerlerinde temizlik çalışmalarını sürdüren esnafları tek tek ziyaret eden Belediye Başkanı Nuri Tekin, geçmiş olsun dileğinde bulundu. Mollabey’de günlük yaşama tekrar dönülmesi için Alaplı Belediyesi araçlarının seferber edildiğini belirten Belediye Başkanı Nuri Tekin, "İtfaiye araçlarımız ve kanal açma aracımız bugün sabahtan beri Mollabey’de çalışıyor. Tıkanan yağmur suyu kanalları açılıyor, suyun çekilmesinin ardından çamur deryasına dönen sokaklar itfaiyemizce tazyikli suyla yıkanıyor.“ dedi.

Esnaflara bir ihtiyaçlarının olup olmadığını soran Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, “İmkanlarımız çerçevesinde, Alaplı Belediyesi olarak elimizden geldiğince sizlere yardımcı olacağız. Gerekli temizlik yapılıncaya kadar ekiplerimiz burada kalacak" dedi.

Esnaflar da Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e ilgi ve desteğinden dolayı teşekkür ettiler. Bu arada Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, sel ve su baskınından zarar gören belediyeye ait tesislerde de incelemelerde bulundu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×