Tekerlikli kayakçılar kampa girdi

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlikspor Kulübü tekerlekli kayak takımı Kandilli'de kampa girdi. Tekerlekli kayak takımının 11 kişilik kadrosu Antrenör Kezban Kuşkapan nezaretinde Türkiye Şampiyonası'na...

Tekerlikli kayakçılar kampa girdi
07 Mayıs 2014 Çarşamba 15:58

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlikspor Kulübü tekerlekli kayak takımı Kandilli'de kampa girdi.

Tekerlekli kayak takımının 11 kişilik kadrosu Antrenör Kezban Kuşkapan nezaretinde Türkiye Şampiyonası'na hazırlanmaya başladı. Kandilli'de kampa giren sporcular, iddialı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Fuat Taşkesenligil, kampı ziyaret ederek, çalışmalar hakkında antrenör Kuşkapan’dan bilgi aldı. Kuşkapan, “Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün desteği ile Kandilli Kayak Merkezi’nde 10 günlük bir kamp yapacağız. Hafta başı start verdiğimiz kampta şu anda çalışmalar iyi gidiyor. İnşallah, bu kampın semeresini Türkiye şampiyonasında takım halinde birinci gelerek alacağız.” dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×