TBMM Başkanı Çiçek, nikah şahidi oldu

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in kızı Hatice Kübra ve Mehmet Şanal'ın nikah şahitliğini yaptı. Antakya Ottoman Palace'de basına kapalı olarak gerçekleşen düğün töreninde Hatice Kübra ve Mehmet çiftinin...

TBMM Başkanı Çiçek, nikah şahidi oldu

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in kızı Hatice Kübra ve Mehmet Şanal'ın nikah şahitliğini yaptı.

Antakya Ottoman Palace'de basına kapalı olarak gerçekleşen düğün töreninde Hatice Kübra ve Mehmet çiftinin nikahlarını Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci kıyarken nikah şahitliklerini TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş yaptı. Çiftin nikah cüzdanını TBMM Başkanı Cemil Çiçek geline takdim etti.

Düğün törenine Çiçek'in yanı sıra Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti milletvekilleri Abdulkadir Aksu ve Necati Çetinkaya katıldı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×