Tasavvuf musikisinin güçlü sesi Halil Necipoğlu Kayserililerle buluşacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin Şubat ayı kültür -sanat etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor.

Tasavvuf musikisinin güçlü sesi Halil Necipoğlu Kayserililerle buluşacak
18 Şubat 2014 Salı 16:38

Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin Şubat ayı kültür -sanat etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta da tasavvuf musikisinin güçlü sesi Halil Necipoğlu Kayserililerle buluşacak.

Büyükşehir Belediyesi'nin Şubat ayı kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde Türk tasavvuf Müziğinin ünlü ismi Halil Necipoğlu Kayseri'ye gelecek. Halil Necipoğlu yarın saat 19.30'da Şehir Tiyatrosu'nda sahne alacak ve tasavvuf musikisinin önemli eserlerini seslendirecek. Bu hafta tiyatroseverler için ise iki ayrı oyun sahnelenecek. Büyükler 21 Şubat Cuma günü saat 19.30'da Şehir Tiyatrosu'nda 'Yeşil Papağan Limited' adlı oyunu, çocuklar ise 23 Şubat Pazar günü saat 13.00'de 'Ali Baba ve Kırk Haremiler'i seyredebilecek. Bu hafta ayrıca Erciyes Yazarlar Zirvesi yapılacak.

YAZARLAR KAYSERİ'DE BULUŞUYOR

22 Şubat Cumartesi günü yapılacak olan Erciyes Yazarlar Zirvesi'ne, Türkiye Yazarlar Birliği genel merkez yönetimi ve şube başkanları katılacak. Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda yapılacak olan zirvede "Anadolu'da Roman, Roman'da Anadolu" konulu bir de panel gerçekleştirilecek. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×