Taş Medreseli Ülkücüler ve aileleri iftarda buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı ve Taş Medreseli Ülkücüler tarafından, 1980 öncesi menfur saldırılar sonucu hayatını kaybeden ülkücü şehit ailelerin yakınlarına iftar verildi. İftar programı sonrasında şehit...

Taş Medreseli Ülkücüler ve aileleri iftarda buluştu
15 Temmuz 2014 Salı 10:48

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı ve Taş Medreseli Ülkücüler tarafından, 1980 öncesi menfur saldırılar sonucu hayatını kaybeden ülkücü şehit ailelerin yakınlarına iftar verildi. İftar programı sonrasında şehit ailelerine günün anısına plaket takdim edildi.

    İftar programına MHP Kayseri İl Başkanı Mete Eke, Taş Medreseli Ülkücüler Genel Merkez Heyeti'nden Naim Yanık, Yener Yurteri, Nevre Aydın, Akın Uçar, Satılmış Başdoğan, Ülkü Ocakları Eğitim Kültür Başkanı Selim Gümüş, Kayseri Taş Medreseli Ülkücüler Temsilcisi Gazi Gülmez, ilçe başkanları ve çok sayıda ülkücü şehit ailesi katıldı. İftar programında bir konuşma yapan Mete Eke, bu programda duygulu anlar yaşadığını belirterek "45 yıllık mazisi olan bir hareketin kan, gözyaşı, zindan ve bedel ödeyerek bu 45 yılı dolu dolu geçiren bir hareket mensupları, toprağa düşmüşü ve taş medreselisi ile ve diğer dava arkadaşlarla ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyorum." dedi.

    Yapılan konuşmaların ardından günün anısına 1980 öncesi menfur saldırılar sonucu kaybeden Kayserili Ülkücü şehit ailelerin yakınlarına plaket verildi.

    Öte yandan İl Başkanı Mete Eke, gecenin anısına Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye sunulmak üzere hazırlanan şilti, Ankara’dan gelen Taş Medreseli Ülkücülere takdim etti. CİHAN

Taş Medreseli Ülkücüler ve aileleri iftarda buluştu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×